LLG - PL - Techniki Osobistej Transformacji
STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT
Header Photo

Techniki Osobistej Transformacji

TECHNIKI OSOBISTEJ TRANSFORMACJI

 

Rozwój wrażliwości sensorycznej, oraz nawyków harmonizacji i zarządzania energią.

 

Współczesna nauka udowodniła, że wszystkie choroby ludzkie, problemy ciała i psychiki zależne są od stopnia rozwoju struktur mózgu oraz harmonijnych procesów energetycznych w organizmie człowieka i jego otoczeniu. Natura wyposażyła nas w doskonałe, fenomenalne możliwości i zdolności, ale stwierdzono, że wykorzystujemy zaledwie 4-6% zasobów naszego mózgu, reszta zaś pozostaje w uśpieniu.

Co należy zrobić, aby to zmienić? Jak je przebudzić?

 

Istnieje pewien sposób!

 

TOT: TECHNIKI OSOBISTEJ TRANSFORMACJI - całościowy, harmonijny i nadzwyczaj efektywny system rozwoju człowieka. Oparty na starożytnej wiedzy, oraz nieskomplikowanych ćwiczeniach uaktywniających pracę półkul mózgowych, procesy regeneracji, czy zatrzymujących procesy starzenia. Pomagają odzyskać energię i radość życia.

 

Na zajęciach nauczysz się współpracować z własnym organizmem. Obudzisz umiejętność odczuwania własnej i cudzej energii. Rozwiniesz intuicję, polepszysz pamięć i koncentrację – Nauka oraz praca stanie się dla Ciebie przyjemnością.

 

Rozwiniesz zdolności aktywizacji własnej energii i regeneracji sił życiowych. Nauczysz się świadomie nią kierować. Obudzone wewnętrzne źródło energii pozwoli Ci pokonać istniejące problemy zdrowotne i zbuduje podstawy ku dalszemu rozwojowi fizycznemu i duchowemu. 

 

Nigdy nie jest za późno na rozwijanie swoich zdolności.

 

Brakuję Ci energii do realizacji celów? Jesteś niezdecydowany? Masz nastroje depresyjne? Brakuje Ci sukcesu? TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

 

Inwestycja: 4000 zł 

 

Stań Liderem Własnego Życia! Zacznij od kierowania Swoją Własną energią!

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś częścią Life Leader Group dowiedz się więcej u osoby, która poleciła Tobię ta stronę, lub:

+48501416107  Skype: amida88

Dołącz do nas – rozwijaj się, zdrowiej i zarabiaj razem z nami!

Life Leader Group – Twoja grupa wsparcia!

Zapisy: contact@lifeleadergroup.com

Tel. +48 501 41 61 07

Trener Svitlana Dozhak

 

 

OPINIE KURSANTÓW 

 

"Jestem wdzięczna za absolutnie nową i dostępną informacje. Spróbuję wszystko poukładać w głowie. Bardzo zdziwiona efektem pracy z atlasem: Ciśnienie tętnicze obniżyło się z 170/100 do 130/75. Mam wielką nadzieje na ukończenie i opanowanie kolejnych kursów."
Olga W.
 


 

"Jestem na kursie pierwszy raz. Kurs prowadzony bardzo dobrze. Super metoda którą trzeba pracować aby osiągnąć doskonale rezultaty. Metoda bardzo skuteczna." 
Aleksandra K.
 


  

Metoda jest bezpieczna. Synchronizuje i harmonizuje obie półkule mózgowe. Poszerza świadomość. Harmonizuje podświadomość, świadomość i nadświadomość. Poprawia koncentrację. Uczy świadomie zagęszczać energię i kierować ją do potrzebujących miejsc w ciele. Pozwala nabrać pewności siebie i poczuć inne „przestrzenie” wokół i wewnątrz siebie. Pozwala na nowo odkryć siebie z dzieciństwa. Przy tym wszystkim jest niezwykle prosta i dostępna dla każdego. Pozwala niezwykle szybko pomóc sobie oraz innym (uruchamia odpowiednie procesy w organizmie) w wielu dolegliwościach. Gorąco zachęcam do praktykowania. 
Janusz D.
 


 

Jestem na tym kursie po raz trzeci. Pociąga mnie ta metoda jak magnes. Ćwiczenia są proste, nieskomplikowane, nie wymagają wysiłku fizycznego. Zdumiewające, jak łatwo, lekko można osiągnąć tak wiele dla siebie i swojego rozwoju. 

Joanna K. 


 

Wspaniały, intensywny kurs. Czasami czułem, jakbym był w innej rzeczywistości. Już w trakcie czułem poprawę w paru sprawach. Nie sądziłem, że można czuć tak energie. Wiąże duże nadzieje z tą metodą. Dziękuję bardzo.

Marek M. 


 

Po sceptycznym podejściu do tego kursu okazało się, że jest on ciekawy, czasem zaskakujący, otwierający oczy na rzeczy proste. Obudził we mnie ciekawość poznania samego siebie.

Edward S. 


 

Kurs uświadomił mi istnienie energii, którą można kierować. Rozbudził we mnie nadzieje na ciekawsze i zdrowsze życie. Chciała bym pomagać innym ludziom. Bardzo chętnie przyjeżdżałam, chociaż byłam po pracy i musiałam jechać 3 godziny w jedną stronę. Mam zamiar korzystać z tego co się nauczyłam w mojej pracy z młodzieżą. Będę obserwować jak zmienią się ich wyniki w nauce. Jestem bardzo zadowolona.

Alina S. 


 

Miałam już wcześniej kontakt i prace z energią i trochę sama eksperymentowałam odczuwając je rękami, ale nie wiedziałam, że można aż tyle poczuć. Ciszę się, że dzięki kursowi mam teraz większą świadomość energii. Oprócz wiedzy było dużo praktyki, bezpośredniego odczuwania, pracy w parach. Mogłam też pracować z energią innych osób w grupie. No i fajnie być z osobami, które też odczuwają te „dziwne” rzeczy jak ja. 

Agnieszka P. 


 

Jestem zachwycona i wdzięczna, że mogłam, doświadczyć zjawisk, o których wcześniej tylko czytałam. Warsztat zainspirował mnie do bardziej intensywnej pracy nad sobą, swoim organizmem. Po tygodniu ćwiczeń budzę się o 5-tej rano rześka i wyspana, co wcześniej mi się nie zdarzało. Kurs był bardzo dobrze zorganizowany. Nauczyciel w sposób ciekawy i profesjonalny przedstawił wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Agnieszka N. 


 

Dzięki temu kursowi nauczyłem się odczuwać i pracować z energią. Ćwiczenia, które poznałem, pozwalają mi się rozluźnić, a także patrzeć w przyszłość z optymizmem, gdyż mam szanse na polepszenie i uzdrowienie samego siebie.

Łukasz 


 

Jestem zadowolona z kursu. Nauczyłam się nowych rzeczy, nowego spostrzegania świata. Nauczyłam się nowych sposobów do wspomagania swojego ciała w uzdrowieniu oraz pomocy najbliższej rodzinie. Dziękuję.

Krystyna K. 


 

Bardzo ciekawe doznania. Mam nadzieje, że uda mi się kontynuować. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość udziału w tym kursie. Dziękuję.

Kinga B. 


 

Teraz wiem, że świat stoi przede mną otworem, że to, co nie widzialne mogę uchwycić w dłonie. Teraz wiem także, że idę właściwą drogą.

Grażyna P. 


 

Dziękuję. Ćwiczenia są w moim odczuciu bardzo wartościowe. Odkrywają drogę do zdrowia, drogę do wolności, do samostanowienia. Ćwiczenia prowadzone są i przekazywane w sposób pełen serca i profesjonalizmu. Jeżeli to może komukolwiek pomóc w podjęciu decyzji – polecam z całego serca.

Sławomir M. 


 

W trakcie kursu wyraźnie wzmocniło się odczucie energii w ciele. Poprawił się mój stan zdrowia, w tym poprawa słuchu oraz ogólne samopoczucie. Zajęcia były przyjemne i doskonale prowadzone.

Alicja B. 


 

Kurs bardzo energetyczny. Bardzo dobre samopoczucie. Pełne zadowolenie i pełen relaks. Pojawiły się chęci do działania. Wszystkie ćwiczenia wspaniałe, ciekawe i przyjemne w wykorzystaniu. Za to wszystko bardzo dziękuję. 

Wioletta K. 


 

Nabyta wiedza oraz umiejętności wzbudziły we mnie chęć pracy z energią. Pogłębianie wiedzy, szukanie odpowiedzi, praca z energią, wydaję się dla mnie czymś naturalnym. Szkolenie prowadzone w dobrym tempie. Wiedza przekazywana bardzo umiejętnie. Czas szkoleń -10 dni, wydaję się być odpowiednim.

Piotr B. 


 

Kurs zachęcił mnie do większej pracy z energią. Po nim zwiększył się mój poziom energii i samopoczucie. Podsumowując, kurs spełnił moje oczekiwania, uważam, że jest rewelacyjny i warto by na niego przyjść. Ćwiczenia były dość proste, a jednocześnie wskazujące na rozwijanie potencjału. 

Michał G. 


 

Zdecydowanie kurs odsłonił mi „ nowe drzwi”, na nowy świat, na inne postrzeganie ludzi i siebie samego. Uświadomił mi, jak wiele sił ma wpływ na życie człowieka. Znalazłam tu to, czego od dosyć dawna szukałam, znalezienie harmonii energetycznej. To dopiero początek mojej drogi.

Piotr H. 


 

Kurs bardzo interesujący, pozwolił rozwinąć odczuwanie doznań w ciele. Znacznie poprawiła mi się koncentracja, obserwuję poprawę pamięci. Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z kursu, z niecierpliwością czekam na zajęcia klubowe i szkolenia kolejnego stopnia.

Joanna G. 


 

Większość ćwiczeń wykonywałam zgodnie z zaleceniami Pani Svitlany. Postanowiłam systematycznie ćwiczyć w domu i uczestniczyć w cotygodniowych spotkaniach w celu ćwiczenia w grupie. W domu będę ćwiczyła z synem, który także uczestniczył w tym kursie. Mam kilka słabych stron mojego zdrowia, które chciała bym wyeliminować. Mam nadzieje, że uda mi się to zrealizować przy pomocy nauczonych na kursie ćwiczeń. Oceniając prowadzone przez Pani Svitlana zajęcia chciała bym wyrazić moje uznanie dla wyjątkowych umiejętności Pani i wspaniałą atmosferę, która nam towarzyszyła.

Zofia H. 


 

Kurs I stopnia znacznie uwrażliwił moje dłoni i ciało na odbiór energii. Najbardziej zafascynowana byłam pracą na planszach z układami i możliwością samoleczenia. Bardzo odpowiadał mi sposób prowadzenia zajęć, doświadczanie odczuć w ciele, praktyka bez słowa pisanego.

Ewa R.


 

Ćwiczenia i prowadzenie kursu rewelacyjne! Odczucia energii na początku słabe, później intensywne. Na pierwszych dwóch zajęciach ból w różnych częściach ciała, który po ćwiczeniach ustąpił. Rewelacyjne odczucia u dzieci – zabawa w domu w odczytywanie ruchów energii na dłoniach. Polepszenie snu, bardziej kolorowe i intensywne sny. Wzrost optymizmu i siły woli.

Agata G. 


 

W kursie uczestniczyłam z przyjemnością. Metoda z uwagi na jej prostotę bardzo mi się podoba. Na początku myślałam, iż tempo przyswajania wiedzy jest zbyt szybkie, jednocześnie po kilku dniach przeciążenia mózgu odczułam ogromną aktywacje tych sektorów umysłu, na których mi zależało. Dzięki systematyczności, oraz prostemu wyjaśnieniu sensu ćwiczeń, efekty były już zauważalne po pierwszych zajęciach. Potrzebowałam mentalnego i duchowego otworzenia. Uzyskałam to przez technikę, która będę ćwiczyć.

Urszula K. 


 

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, pozwoliły mi w krótkim czasie nauczyć się odczuwać energie. Doskonały wpływ na koncentracje – duża poprawa. Kurs spełnił moje oczekiwania. Mam zamiar, jeśli będzie to możliwe skorzystać z następnego kursu, aby dalej się doskonalić. Każde zajęcia wprowadzały nowe elementy, które w praktyce pozwalają nabrać dystansu do wielu rzeczy. Inaczej postrzegam pracę i potrafię się w niej zrelaksować, rozładować stres bez uszczerbku na zdrowiu.

Stanisława T. 


 

Było super! Kurs uporządkował i poszerzył moją wiedzę o polu energetycznym człowieka oraz możliwościach aktywizacji mózgu. Odczucia energii oraz umiejętność kierowania energią towarzyszy mi od dawna, ale na kursie nauczyłam się wykorzystywać tę umiejętności  do poprawy swojego samopoczucia. Stałam się emocjonalnie bardziej wyrównana, nauczyłam się pobudzać i kontrolować swoją własną energie, a także poznałam nieznane mi dotąd sposoby pomocy drugiemu człowiekowi. Doceniłam tak prostą metodę na aktywizacje mózgu. Zaczynam to wykorzystywać do pomocy mojej córce (9 lat) oraz mojemu mężowi. Uczę ich także powoli tych ćwiczeń poznanych na kursie, gdyż uważam, ich rola dla ludzkiego organizmu jest niepodważalna. Dziękuję!

Hanna B. 


 

Opinia kursanta po 3 miesiącach samodzielnych ćwiczeń po ukończeniu kursu I stopnia.

Efekty pozytywne: 

- zmniejszenie łaknięcia i utrata wagi (10 kg)

- poprawa silnej woli i kontroli na organizmem

- nagła (!) zmiana wady wzroku: od (sfery -2,5) do (sfery -1.0 + cylinder -1,5)

- poprawa relacji społecznych

- otworzenie się na nowe umiejętności

  

Efekty negatywne:

- rozkojarzenie w pracy zawodowej (w trakcie kursu)

 

Uwagi do prowadzącego:

- należy zwrócić uwagę kandydatom na konieczność oderwania od życia zawodowego i rodzinnego na czas trwania kursu, doradzić urlop i/lub kurs wyjazdowy.

Poza tym super. 

Piotr G. 


 

Kurs bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się, że odkryję mi moje ukryte zdolności. Jestem bardzo zadowolony i myślę o II stopniu.

Grzegorz B. 


 

Kurs bardzo pomocny. Efekty zdrowotne już w 3 dni. Zmiany w stosunku do otaczającej rzeczywistości bardzo znaczące. Był to pierwszy kurs, na którym wszyscy słuchały trenera. Brawo! Chętnie będę korzystać z darów, które otrzymałam. Dziękuję.

Krystyna B. 


 

Bardzo dobry kurs! Tylko tak dalej! Prowadzący kurs bardzo dobry. Uzyskałem kilka umiejętności, chociaż na to nie liczyłem. 

Zdzisław S. 


 

Kurs bardzo ciekawy!! Przydałaby się jednak mniejsza grupa, dzięki czemu więcej skorzystaliby poszczególni uczestnicy. Moim zdaniem jeszcze więcej ćwiczeń praktycznych byłoby wskazanych i… mimo wszystko więcej teorii. Czuję ewidentny niedosyt. Na przyszłość przydałoby się trochę więcej czasu na poszczególne osoby. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym stopniu.

Maciej B. 


 

Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie. Wielokrotne powtarzanie ćwiczeń pozwoliło mi na lepsze przyswojenie techniki ich wykonanie.

Józef O. 


 

Kurs spełnił moje oczekiwania. Chciałam doświadczyć czegoś nowego i pobawić się z umysłem i to się udało. Nie miałam konkretnych oczekiwań co do skuteczności, natomiast dosyć szybko zauważyłam widoczne efekty: mnóstwo energii, krótszy sen, głębszy oddech. Przyznam się, że mój umysł sceptyczny i wątpi, ale cały proces daje mi dużo przyjemności i satysfakcji, więc będę ćwiczyć. Merytorycznie: dużo materiały, ale w tempie pozwalającym na łatwe opanowanie. Nie odczuwałam przykrych skutków ubocznych. Organizacyjnie: zbyt duża grupa, było ciasno.

Małgorzata H. 


 

Kurs był wspaniały i niezwykły! Tyle lat żyję i mimo, że interesuję się ezoteryką, nic podobnego mi się nie przydarzyło wcześniej. Uczucie doświadczenia energii jest fascynujące! Mam teraz nadzieje, że uda mi się pomóc mojemu choremu synowi, a także i namówić go na kurs w przyszłości. Pani Svitlana jest urocza i już sam jej urok wpływa na dobry odbiór tego, co przekazuję. Serdecznie wszystkim dziękuję.

Anna R. 


 

Znakomita droga do zgłębienia siebie i swoich możliwości. Uśpione cywilizacją umiejętności, z którymi przyszło się na świat, w prosty sposób zostały uruchomione. Było to znakomite doświadczenia same w sobie. Dziękuję za tą możliwość. Było to cenne i nie zostanie zmarnowane. 

Zbigniew B. 


 

Wspaniałe przeżycia i doświadczenia!!! Poprawa kondycji psychicznej i fizycznej! Uwrażliwienie energetyczne! Poszerzenie wiedzy, a przede wszystkim umiejętności praktycznych w zakresie energetyki człowieka. Już nie mogę doczekać się kolejnego kursu!!!

Robert N. 


 

Duża dawka pozytywnej energii i ogromna dawka technik przydatnych przy pracy z energią oraz doskonały warsztat dla samoleczenia i pomocy innym osobom. Poza tym wspaniała atmosfera i profesjonalna opieka.

Ryszard M. 


 

Zajęcia były bardzo interesujące, pełne rozmaitych ćwiczeń, doskonałe stopniowanie według trudności: od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Pani prowadząca w profesjonalny i dostępny dla uczniów sposób przekazywała wiadomości. Brakowało mi tylko weryfikacji nabytych umiejętności u uczniów przez prowadzącą. Poza tym zajęcia były pod każdym względem doskonale!

Kazimierz R. 


 

Generalnie wyraz po kursie – WSPANIAŁE! Czuję się fantastycznie, znajomi zauważyły spokój i harmonie. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym kursie.

Elżbieta M. 


 

Kurs i prowadząca są niesamowici. Początkowo bardziej sceptycznie pochodziłam do ćwiczeń i odczuć w ich trakcie, ale później udało mi się wyczuć i zarejestrować zmiany. Pierwszy efekt pozytywny to większy spokój emocjonalny. Mam nadzieje, że to pierwszy krok do zmiany życia na lepsze. Dziękuję. 

Anna L. 


 

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w tym kursie. Od dłuższego czasu przed kursem żyłam dość stresującymi zdarzeniami, nie mogłam spać, i pierwszym efektem, już po pierwszych zajęciach wrócił spokojny sen, powoli ciało odzyskiwało energie. Bardzo silne odczucia energii na kursie. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Svitlanie. Bardzo pięknie prowadziła ten kurs cierpliwie udzielając pełnych, wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Również podobało mi się to, że wszystkich uczestników traktowała z ogromną troską. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

Mariola L. 


 

Zauroczenie osobą prowadzącą. Spotkałam „coś”, co poszukiwałam nie umiejąc tego zwerbalizować. To „coś” musi we mnie zaistnieć. Chce to poczuć tak od wnętrza – rozciągamy czas i mam. Wielkie dzięki.

Maria C. 


 

Kurs bardzo intensywny, ale pozwolił mi uzyskać spokój i równowagę, której często nie miałam. Rano wstaję z ochotą i tak zaczynam dzień i dobrze zasypiam, a miałam z tym problem. Jestem odporniejsza i nie biorę do siebie wszystkiego. Mam dystans do ludzi, świata i siebie, a wcześniej miałam z tym problemy. Więcej wierze w siebie i swoje siły. Nie odczuwam dawnej, często obecnej złości. Zaczęłam roztaczać wśród bliskich więcej spokoju i radości.

Maria P. 


 

Kurs bardzo mi się spodobał. Przypomniał to, co w życiu dla mnie ważne. Otworzył mi oczy na moje możliwości, zdolności, co moja podświadomość mi zawsze podpowiadała, ale gdzieś to zatraciłam.

Elżbieta B.  


 

 

NASTĘPNY
Sztuka realizacji

Formularz kontaktowy

"Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. To nie filozofia, to fizyka." - A. Einstein