STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT
Header Photo

Rozwój

Wspólną cechą ludzi sukcesu jest nieustanne pragnienie wiedzy i pogłębianie swoich umiejętności. Zawsze znajdują oni czas na refleksie i doskonalenie swej osobowości. Książki, nagrania, seminaria, warsztaty – wszystko, co może posłużyć temu, by stać się lepszymi, bo sukces to nie jest zmienianie innych, lecz jest to rezultat zmiany samego siebie.

 

Aby zmienić świat, musimy najpierw zmienić się sami. Nasze działania i wewnętrzna transformacja wywierają pozytywny wpływ na wszystko, co nas otacza. Nieodłączną częścią naszego rozwoju jest nieprzerwany program samodoskonalenia.   

 

Czytając odpowiednie książki, uczestnicząc w szkoleniach i seminariach, doskonalimy swój charakter, rozwijamy pozytywne cechy, a co najważniejsze – odkrywamy własny potencjał. Pomagają one zmienić typ myślenia i nawyki na nowe, wspomagające rozwój naszego biznesu.

 

Nasz biznes rozwija się dokładnie w takim samym tempie, w jakim wzrasta rozwój naszej osobowości. W drodze samodoskonalenia kształtujemy w sobie coraz to nowe cechy: umiejętności zachęcania nowych ludzi do programu, zdolności praktyczne i organizatorskie oraz w rezultacie cechy skutecznego lidera, człowieka komunikatywnego o silnej osobowości. By doskonalić innych, musimy doskonalić się sami.

 

Wszystko zależy od nas i od rozwoju naszej osobowości. Nasze osiągnięcia ściśle uzależnione są od naszego rozwoju. Rozwijając się – osiągasz sukces!

 

Będziemy regularnie organizować dla Ciebie kursy i szkolenia o różnej tematyce, która pomoże Ci osiągnąć swoje cele szybko i efektywnie.

 

Dla wszystkich aktywnych członków LLG szkolenia prowadzone w ramach promocji, za wyznaczone odpowiednie rezultaty w biznesie. 

Foto
...
Foto
Svitlana Dozhak - coach, parapsycholog,  doświadczony terapeuta, trener osobistej transformacji, wykładowca metod naturalnego uzdrawiania duszy i ciała...
POPRZEDNI
Współpraca
NASTĘPNY
Kontakt

Formularz kontaktowy

"Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją." - Apolinary Despinoix