LLG - PL - Rezultaty badań klinicznych
STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT

Rezultaty badań klinicznych

Ludzie na całym świecie szukają naturalnych metod, bezpiecznych rozwiązań ich problemów zdrowotnych i odkryli Laminine, Laminine OMEGA+++, Digestive+++, Immune+++.

 

LifePharm oferuje produkty opracowane z naturalnych składników, które okazały się wysoko skuteczne, bezpieczne, najwyższej jakości i wspierane przez naukę.

 

Poddane badaniom klinicznym udowodniły, że możemy czuć się pewnie i bezpiecznie zażywając je sami, dając je swoim bliskim, polecając znajomym oraz zalecając swoim pacjentom. 

 

Przeprowadzone badania udowadniają, że Laminine

  • pomaga normalizować poziom cukru we krwi
  • zaledwie w 12 dni obniża poziom kortyzolu średnio o 23%
  • sprzyja budowie masy mięśniowej i siły witalnej przez zawarte w niej aminokwasy
  • odmładza organizm i zapewnia skórze młodzieńczy wygląd

 

Połączenie Laminine i Laminine OMEGA+++

  • Pomaga normalizować cholesterol średnio o 7,8% podczas zażywania preparatów przez osiem tygodni
  • Sprzyja poprawie stanu zdrowia oczu
  • Wpływa na zmniejszenie ryzyka chorób serca

 

Badania kliniczne przeprowadzone firmą LifePharm dowodzą skuteczności linii owych produktów. Preparaty LifePharm Global Network pomagają poprawiać życie setek tysięcy ludzi na całym świecie.

 

Laminine zostało wprowadzone  do kolejnego wydania Physicians 'Desk Reference (PDR). PDR uznawany za autorytet w dziedzinie alternatywnych leków na receptę i suplementów, korzysta z niego ponad 60000 lekarzy na co dzień. Jest to już drugi rok obecności Laminine pośród specyfików podanych na stronach przewodnika dla lekarzy i terapeutów.

 

LifePharm została wyróżniona podczas corocznego, 22-go Światowego Kongresu Amerykańskiej Akademii " MEDYCYNA PRZECIW STARZENIU SIĘ CZŁOWIEKA ", który odbył się w Las Vegas, stan Nevada, 11-13 grudnia 2014 roku. Akademia liczy ponad 26.000 lekarzy i naukowców z ponad 120 krajów świata. Jest to największa ze wszelkich towarzystw medycznych na świecie, które zajmują się problemami zwalczania i zapobiegania chorobom związanych z wiekiem. 

 

Produkty LifePharm zaprezentowane na dorocznej konferencji American Medical Association naturopatów (Anma) w Las Vegas, w Nevadzie 28-30 sierpnia, 2015 oraz przedstawione badania kliniczne nad wpływem Laminine &Laminine OMEGA+++ na regulacje poziomu cholesterolu, cukru, kortyzolu w organizmie człowieka wywołały olbrzymie zainteresowanie ze strony wszystkich uczestników kongresu.

 

Zapoznaj się z treścią przeprowadzonych badań z załączników poniżej.

 

 

 

 ZAMÓWIĆ TERAZ

 

 

 

Bądź wypełnij formularz na dole strony i dowiedz się jak nabyc produkty LifePharm w najlepszej cenie bezpośrednio od producenta.

 

Odezwiemy się do ciebie niezwłocznie.   

 

 

POPRZEDNI
Physicians Desk Reference®

Formularz kontaktowy

Materiały Pomocnicze

RU [ 180 kB]
RU [ 1249 kB]