LLG - PL - Preparaty LPGN przeciw starzeniu
STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT
Header Photo

Preparaty LPGN przeciw starzeniu

Firma LifePharm Global Network uczestniczyła w 22-m, COROCZNYM ŚWIATOWYM KONGRESIE "MEDYCYNA PRZECIM STARZENIU SIĘ"

 

LPGN miała zaszczyt uczestniczyć w 22-m corocznym Światowym Kongresie Amerykańskiej Akademii " MEDYCYNA PRZECIM STARZENIU SIĘ CZŁOWIEKA ", który odbył się w Las Vegas, stan Nevada 11-13 grudnia 2014 roku!

Amerykańska Akademia " MEDYCYNA PRZECIM STARZENIU SIĘ CZŁOWIEKA" – wiodąca, nie komercyjna medyczna organizacja, która skupia się na przeprowadzaniu badań i stosowania innowacyjnych form diagnostyki i terapii, które opracowane w celu zapobiegania, ochrony i leczenia chorób związanych z wiekiem. 

Akademia liczy ponad 26.000 lekarzy i naukowców z ponad 120 krajów świata. Jest to największa ze wszelkich towarzystw medycznych na świecie, które zajmują się problemami zwalczania i zapobiegania chorobom związanych z wiekiem. 

Szef zespołu badawczego LPGN Dr. Edward Angujar reprezentował LPGN na Kongresie. W swoim wystąpieniu Dr. Angujar przedstawił rezultaty prospektywnych badań klinicznych z najnowszych osiągnięć kampanii - Laminine, Laminine OMEGA +++, Digestive+++ i Immune+++. 

 

 

DOWIEDZ SIĘ JAK NABYĆ PRODUKT

 

 

Bądź wypełnij formularz na dole strony i dowiedz się jak nabyc produkty LifePharm w najlepszej cenie bezpośrednio od producenta.

 

Odezwiemy się do ciebie niezwłocznie.   

 

 

 

POPRZEDNI
Czy to jest dla mnie?
NASTĘPNY
Physicians Desk Reference®

Formularz kontaktowy

Galeria zdjęć