STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT Strefa Partnera
Header Photo

Młodość dla twojej skóry

 

Unikalna, wysoko efektywna, zastrzeżona formuła głębokiej regeneracji skóry na całym ciele dla kobiet i mężczyzn.Stymuluje produkcję kolagenu, elastyny oraz fibronektyny przewracając skórze jędrność, właściwe nawilżenie oraz kolor dbając o ogólne zdrowie i wygląd skóry. Chroni ją przed warunkami zewnętrznymi, podtrzymuję odpowiednią regeneracje u osób w każdym wieku spowalniając procesy starzenia.

 

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ LAMIDERM APEX

 

 

Kiedy jesteśmy młodsi nasze ciało posiada wystarczająco elastyny, fibronektyny oraz kolagenu, które pomagają skórze wyglądać zdrowo. Jednak z czasem, wiek, braki żywieniowe, stres, złe nawyki oraz niekorzystne wpływy środowiskowe powodują zniszczenia w organizmie, proteiny słabną oraz wyczerpują się.

 

LAMIDERM APEX zapewnia działanie, którego nie może zapewnić krem:

  • Zawiera wysokoaktywne składniki, które szybko odżywiają skórę;
  • Oddziałuje na najgłębsze warstwy skóry;
  • Pomaga zmniejszyć blizny oraz rozstępy;
  • Naprawia starzejącą się skórę oraz zwiększa aktywność komórkową.

Regularne stosowane daje zwiększone efekty oraz wyraźnie poprawia zdrowie i wygląd cery.

Odbudowuję strukturę skóry na poziomie komórkowym przywracając młody wygląd bez kosztownych zabiegów lub agresywnych środków chemicznych.

 

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ

 

SERUM DLA SKÓRY LAMIDERM APEX jest przeznaczony do zadań specjalnych i rozwiązywania problemów dotyczących warstwy skóry leżącej pod naskórkiem. Bazując na wynikach badań klinicznych na hodowli ludzkich komórek skórnych z Uniwersytetu w Toronto, potwierdzono, że już po 3 dniach stosowania następuje:

  • Zwiększenie elastyny o 200%
  • Przyrost kolagenu o 250%
  • Wzrost FIBRONECTIN w skórze o 350%

Stosując serum LAMIDERM regularnie, nasza skóra:

  • Jest ożywiona i właściwie nawilżona
  • Naturalne elastyczna i jędrna
  • Rozjaśniona i pełna blasku
  • Chroniona przed promieniami UV,

Bioaktywne czynniki wzrostu zapewniają zwiększoną elastyczność fibronektyny oraz wzmożoną produkcje kolagenu i elastyny każdego dnia.

Ponadto serum:

  • Rozjaśnia skórę i redukuje przebarwienia.
  • Dzięki zawartej w swoim składzie witaminie C i E powoduje efekt oxydacyjny pomagając zlikwidować uszkodzenia spowodowane promieniowaniem ultrafioletowym.

 

UNIKALNA FORMUŁA APEX

 

Zapewnia zdrową skórę na poziomie komórkowym.

Jedyny produkt dla skóry z naturalnie występującym enzymem LOX z białka zapłodnionego ptasiego jaja, który powoduję głębokie wniknięcie wszystkich składników serum aby naprawić, odmłodzić oraz odbudować ją u źródła problemu. Aby cera wyglądała i czuła się najlepiej, formuła naturalnych składników zawartych w serum skupia się na trzech głównych włóknach:

Elastyna – odpowiada za elastyczność skóry i powrót do naturalnego stanu;

Fibronektyny – odgrywają istotną rolę w regeneracji tkanek, wzmacnia i naprawia matrycę skóry;

Kolagen – zapewnia jędrność.

 

Kolejnymi składnikami preparatu są:

Mieszanka Witaminy C oraz E – synergiczno-przeciwutleniająca, która posiada zaawansowany przeciwutleniacz oraz chroni komórki przed wolnymi rodnikami.

Kompleks blasku wyjątkowa mieszanka stworzona z ekstraktu siedmiu szwajcarskich roślin Alpejskich, który rozjaśnia skórę w naturalny sposób.

Naturalny system dostawczywyciąg z Aloesu oraz oleju kokosowego.

Serum dla skóry LifePharm celuje we wszystkie trzy główne elementy Macierzy Zewnątrzkomórkowej (ECM), dla zachowania oraz przywrócenia całkowitego zdrowia skóry.

 

Rewelacyjny kosmetyk zawierający w swoim składzie Czynnik Wzrostu Fibroblasów (FGF)

Unikalna mieszanka składników nie do znalezienie w żadnym innym produkcie do pielęgnacji skóry.

Ze względu na lekką konsystencję i skład z mniejszych cząsteczek, serum jest w stanie dostarczać składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry.

 

JAK STOSOWAĆ SERUM

 

Profilaktyka jest najlepszą kuracją przeciwstarzeniową, serum LAMIDERM APEX warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji już po 21 roku życia, gdyż naturalna regeneracja w skórze w tym wieku wyraźnie spawalnia się. Zapewni to lepiej nawilżoną i jędrną, zmobilizowana do szybszej odnowy i regeneracji skórę. 

Serum LAMIDERM APEX  nakłada się na świeżo oczyszczoną i lekko wilgotną skórę. Ze względu na wysoka koncentracje składników wystarczy jedna kropla na każdą część twarzy bądź ciała. Dzięki lekkiej konsystencji łatwo się wchłania, więc zaraz potem można nałożyć krem w zależności od pory dnia i zapotrzebowania skóry.

W przypadku zmian skórnych, rozstępów, blizn nanosimy serum 2 razy dziennie bezpośrednio na oczyszczoną skórę. 

 

OTRZYMANE REZULTATY

 

W trakcie Eventu przeprowadzono kilka badań na osobach z problemami skórnymi i w ciągu tylko 3 minut po zastosowaniu kosmetyku zdecydowanie wzrastały wartości kolagenu i elastyny, np. u kobiety z łuszczycą elastyna wzrosła z 50% do 72% w ciągu zaledwie 3 min.
Nie trudno więc sobie wyobrazić co będzie się działo z naszą skórą po kilku tygodniach stosowania kosmetyku.

Zobacz rezultaty stosowania produktu na zdjęciach na dole strony.

 

DOWIEDZ SIĘ JAK NABYĆ PRODUKT

 

Bądź wypełnij formularz na dole strony i odezwiemy się do ciebie niezwłocznie.  

 


POPRZEDNI
LAMININE - FORMUŁA ZDROWIA I MŁODOŚCI
NASTĘPNY
Zapraszam do współpracy

Formularz kontaktowy