STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT Strefa Partnera
Header Photo

LIFE PHARM GLOBAL NETWORK (LPGN)

LifePharm Global Network - spółką, powstałą w 2010 roku przez oddzielenie się od LifePharm, Inc, która działa w przemyśle nutraceutycznym i wellness od 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się w Orange County w Kalifornii.

 

Korporacja LifePharm, Inc od początku swojej działalności postawiła na marketing i dystrybucje wysokiej jakości naturalnych suplementów diety w sprzedaży detalicznej, pobijając przemysł nutraceutyczny w Stanach Zjednoczonych oraz Azji Południowo-Wschodniej. W rezultacie firma znacznie przekroczyła prognozy sprzedaży, które osiągnęły setki milionów dolarów już w pierwsze cztery lata.

 

W czerwcu 2011 roku, firma Life Pharm Global Network, wykorzystując wiedzę i doświadczenie biznesowe matczynej korporacji opracowała nowy kurs w branży marketingu sieciowego. Uzbrojona w najlepszy produkt na rynku i zupełnie nową strukturę marketingu - Firma LPGN postawiła na tworzenie możliwości biznesowych i podnoszenie jakości życia ludzi.

 

Za pomocą ekskluzywnego produktu, który zmienia życie ludzi oraz wyjątkowej okazji do stworzenia bardziej wydajnych źródeł dochodów LPGN zwiększa dobrobyt ludzi na całym świecie. Pomaga osiągnąć harmonie w sferze psychicznej, emocjonalnej, fizycznej i finansowej tysiącom ludzi.

 

Przy wsparciu gwiazd filmowych, jako rzeczników swoim produktom, zbudowała wysoką pozycje swojej marce, szybko stając się liderem sprzedaży produktów wysokiej jakości. W ciągu pierwszych dwóch krótkich lat, dochody spółki przekroczyły ponad 100 milionów dolarów.

 

LPGN działa na rzecz poprawy jakości życia i tworzenia bardziej wydajnych źródeł dochodów, a także na pozostawienie spuścizny dla przyszłych pokoleń.

 

Rewolucyjne podejście do produkcji i opatentowana formuła, innowacyjny plan kompensacyjny oraz możliwości marketingu bezpośredniego – dla wszystkich ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, jakość swojego życia i życia innych.

 

 

 

NASTĘPNY
Historia Pochodzenia

Formularz kontaktowy

Witamy w najlepszych latach Twojego życia!