STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT Strefa Partnera
Header Photo

LAMININE - FORMUŁA ZDROWIA I MŁODOŚCI

Nasze ciało ma zdolności do samoleczenia wykorzystując to, co już znajduje się w naszym organizmie. Jednakże nasze zapasy mogą być wyczerpane przez ubogą dietę, brak ćwiczeń oraz nasze skłonności genetyczne. Uszkodzone tkanki, komórki i organy naszego ciała potrzebują aminokwasów i innych składników odżywczych do pomocy w leczeniu i rekonwalescencji. Jeżeli jesteś narażony na działanie zanieczyszczeń i utleniaczy, Twoje komórki mogą być zniszczone i przywrócenie ich do stanu zdrowia jest uzależnione tego, co dostarczasz swojemu ciału.

 

Wielu naukowców wierzy, że stwórca ziemi i wszystkiego co się na niej znajduje, zapewnił nam naturalne środki i substancje, które mogą ze sobą współpracować w procesie leczenia.

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) i aminokwasy są naturalnymi substancjami istotnymi dla naszego organizmu.

Dzięki nowoczesnej technologii, naukowcy odkryli nowy sposób na pozyskiwanie i łączenie tych składników. Ten sposób to Laminina. 

Jest w pełni naturalnym produktem, który zawiera bardzo istotne witaminy i mikroelementy. Posiada opatentowaną formułę w postaci perfekcyjnej kombinacji życiodajnej odżywki, którą potrzebuje nasz organizm do odbudowy.

 

 

LAMININE jest idealnym połączeniem 22 aminokwasów, minerałów, witamin, chrząstki z płetwy rekina, fermentowanego żółtego grochu i czynniku wzrostu fibroblastów (FGF 2).

Jest formą naturalnego adaptogenu, pomagającego w tworzeniu równowagi i przywracania ciała do jego naturalnego stanu homeostazy, wspomagając regenerację starzejących się komórek oraz kompletnie odżywiając chore komórki organizmu, podtrzymując proces ich odbudowy.

 

Jest produktem organicznym, który zawiera wszystko, czego potrzebujemy, by nasz organizm mógł się regenerować –włączając mechanizmy naprawcze przywraca równowagę w zdrowiu fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

 

Laminine, różni się od wszystkich innych produktów na rynku, ze względu na zawartość Czynniku wzrostu fibroblastów (FGF 2) i jest uważana, za jedyne znane źródło FGF2 dla dorosłych.

 

DZIAŁANIE LAMININE

 

Laminine zawiera substancje odżywcze, aminokwasy niezbędne dla regeneracji naszego organizmu, które przez czynnik wzrostu fibroblastów (FGF2) zostają skierowane w te obszary w naszym ciele, gdzie potrzebne najbardziej oraz do dojrzałych komórek macierzystych znajdujących się w naszych tkankach w celu samo naprawy uszkodzonych tkanek i organów.

 

Obecny w preparacie FGF wpływa na regulacje wiele innych problemów w organizmie: Regeneracje narządów, eliminuje problemy natury psychicznej, problemy z pamięcią, przywraca mowę u ludzi po udarze mózgu, (zaczynają mówić w ciągu kilku tygodni)

 

Udowodniono, że Laminine wpływa na wzrost poziomu serotoniny wpływając tym samym na polepszenie stanu emocjonalnego i nawet już po krótkim czasie widać znaczące rezultaty zażywania preparatu.

 

Laminine aktywizując potężny mechanizm naprawczy w każdym z nas, pozwala kardynalnie polepszyć zdrowie pod wszystkimi postaciami. Regularne stosowanie Laminine wpływa na :

 • Redukcje stresu i napięcia
 • Normalizuję sen
 • Reguluję poziom serotoniny
 • Normalizuję ciśnienie
 • Reguluję poziom cukru we krwi
 • Pomaga w funkcjonowaniu oraz aktywności mózgu
 • polepsza pamięć i koncentrację
 • Zwiększa wytrzymałość fizyczną, psychiczną i emocjonalną
 • Podtrzymuję równowagę emocjonalną
 • Zwiększa wytrzymałość, wzmacnia odporność i dodaje energii
 • Wzmaga produkcje kolagenu w skórze
 • Redukuję oznaki starzenia
 • Reguluję spalanie tłuszczu
 • Podtrzymuję optymalny poziom kortyzolu
 • Szybko przywraca sprawność mięśni po wysiłku i zwiększonym obciążeniu
 • Pomaga w szybkiej odbudowie i modelowaniu mięśni
 • Zmniejsza ból
 • Zwiększa libido u kobiet
 • Reguluję poziom testosteronu u mężczyzn
 • Stymuluje produkcję naturalnego DHEA (dehydroepiandrosteron)
 • Polepsza ogólne samopoczucie

 

Laminine jest produkowane w Stanach Zjednoczonych, według surowo określonych przepisów FDA, GMP i Halal.

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) jest opatentowaną formułą i do chwili obecnej tylko Life Pharm Global Network ma prawo do produkcji i dystrybucji tego ekstraktu.

 

Produkt Laminine korporacji LifePharm Global Network jest w 100 % oczyszczonym na poziomie farmakologicznym, każdy składnik jest zbadany pod względem jakości i bezpieczeństwa GRAS (Generally Recognized As Safe) .

 

REGENERACJA 

 

Badania wykazały, że Laminine sprzyja polepszeniu funkcji neuronów w mózgu, wzrostu ilości aminokwasów i peptydów w komórkach oraz wyjawianiu odpowiednich komórek macierzystych do regeneracji organizmu.

Innymi słowy, FGF przeprogramowuje dorosłe komórki macierzyste i aminokwasy w Twoim ciele, tworząc w organizmie własne narzędzia do odbudowy, kierując je do obszarów, które potrzebują tego najbardziej. Osiągając cel, integrują się z narządami sprzyjając ich regeneracji.

 

W okresie, kiedy nasze komórki aktywnie regenerują się, zaczynamy dostrzegać, że nasza skóra nagle odmłodziła się, wzrok się poprawił, a włosy stały się gęstsze, mocniejsze i jedwabiste w dotyku. Rosną szybciej i wracają do swojego naturalnego koloru. A nasza skóra wygląda tak, jakby byliśmy po liftingu.

 

Jeżeli porównywać nasz mózg do komputera, czym zresztą on i jest w rzeczywistości, to bez "oprogramowania" nie ma on żadnej wartości. Czynnik wzrostu fibroblastów właśnie jest takim "oprogramowaniem" dla naszego mózgu! Wystarczy wprowadzić do organizmu FGF, a w rezultacie nasz mózg zaczyna właściwie działać!

 

W ciągu ostatnich lat były prowadzone liczne badania kliniczne oraz doświadczenia użytkowników, które wykazały niezwykłą regenerację i poprawę u osób cierpiących na różne dolegliwości. Według użytkowników Laminine, rekonwalescencja  powrót do zdrowia, podczas niektórych dolegliwości i chorób, jest szybko odczuwalny po regularnym zażywaniu tego preparatu. Niektórzy nawet stwierdzili niezwykłe ożywienie w mniej niż tydzień. Ich stan polepszał się i stabilizował tak długo, jak zażywali ten suplement.

 

Podczas zażywania tego "super jedzenia", narzędzia do naprawy organizmu integrują się, aby móc uleczyć konkretną część Twojego ciała. Ich zadaniem jest naprawa i regeneracja komórek i tkanek, bez względu na to gdzie one się znajdują.To wyjaśnia, dlaczego wielu użytkowników deklaruje szeroki zakres oddziaływania Laminine - obejmuje ludzi w każdym wieku, każdej płci i pochodzenia, w różnych częściach ciała. Nie tylko naprawia nasze komórki, ale również dodaję energii, odmładza i polepsza wytrzymałość, nawet w podeszłym wieku.

 

Skład LAMININE (1 kapsułka):

 

- OPT9(tm) opatentowana formuła - 620 mg

- Wyciąg z zapłodnionego jajka w dziewiątym dniu inkubacji

- Proteiny morskie (chrząstka płetwy rekina)

- Fito-proteiny (fermentowany groch żółty)

 

Inne składniki:

- Krzemionka

- Stearynian magnezu

 

LAMININE jest potrzebna każdemu, ale przedewszystkim - TOBIE!
ZACZNIJ ZAŻYWAĆ LAMININE JUŻ DZIŚ!

  

 

DOWIEDZ SIĘ JAK NABYĆ PRODUKT

 

 Bądź wypełnij formularz na dole strony i odezwiemy się do ciebie niezwłocznie.  

 


NASTĘPNY
Młodość dla twojej skóry

Formularz kontaktowy