LLG - PL - Jak nabyć preparaty
STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT
Header Photo

Jak nabyć preparaty

Firma LPGN oficjalnie wysyła produkty do krajów nazwy i flagi których widzisz na poniższym obrazku:

 

 

Osoby z krajów, nazwy których niema na liście, rejestrując się w firmie LifePharm muszą wskazać amerykański adres lub otrzymać produkt u jednego z konsultantów płacąc za produkt karta kredytowa bezpośrednio na stronie LPGN.  

Jest to tymczasowe, do momentu wprowadzenia firmy do Twojego kraju.  

 

 

DOWIEDZ SIĘ JAK NABYĆ PRODUKT

 

Uzyskaj szczegółowe informacje jak możesz nabyć produkty LifePharm w najniższych cenach bezpośrednio od producenta wypełniając formularz na dole strony.

Nasz zespół wsparcia jest zawsze otwarty na współpracę i pomoc. Z chęcią udzielimy Ci porad na temat wszelkich spraw związanych z działalnością LLG oraz Programu Partnerskiego LPGN.  

 

AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI


W przypadku zakupów w zagranicznych sklepach internetowych jesteśmy niejako "skazani" na użycie kart płatniczych. Płatności w Internecie można dokonać jedynie wypukłymi kartami płatniczymi. To karty, na których dane o posiadaczu, numer oraz data ważności karty są wytłoczone (wypukłe). 

 

Nie wystarczą więc najbardziej popularne w Polsce karty debetowe (płaskie) typu Visa Elektron i Maestro. Z kart tego typu można korzystać wyłącznie w bankomatach i elektronicznych terminalach sklepowych (POS). 

 

POPRZEDNI
DIGESTIVE+++
NASTĘPNY
Opinie użytkowników

Formularz kontaktowy

Materiały Pomocnicze

Dopuszczenie do obrotu [Dopuszczenie do obrotu 138 kB]
"Życie jest tym, co ludzie najbardziej pragną zachować i czego najmniej strzegą." - Jean de La Bruyere