STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT Strefa Partnera
Header Photo

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF)

Jednym z najważniejszych odkryć w przypadku laminine był Czynnik wzrostu fibroblastów zwany FGF. Substancja, która nie istnieje w ciele dorosłego człowieka a także nie znajduje się w naszej diecie, jest obecna w łożysku każdego płodu i zapewniając  mu prawidłowy rozwój.

 

Produkt Laminine, jest jedynym znanym źródłem pożywienia w celu uzupełnienia naszej codziennej diety o ten zmieniający życie składnik odżywczy.

 

Twoje ciało posiada swój własny system naprawy i regeneracji zniszczonych komórek. Ten mechanizm jest sprawny i efektywny w dzieciństwie, lecz słabnie z wiekiem u każdego człowieka.

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego organizm dziecka rozwija się tak dynamicznie? Lub w jaki sposób młodzi ludzie błyskawicznie odzyskują energię? A czy wiesz, dlaczego dzieci są w stanie tak łatwo  zapamiętać szczegóły, nieprawdopodobnie szybko uczą się mówić  i w lot przyswajają sobie język obcy?

 

Odpowiedź leży w związku, który jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju embrionalnego. Ten czynnik nazywanym Czynnikiem wzrostu fibroblastów (FGF). W postaci naturalnej występuj w łożysku. Z biegiem czasu  jego ilość maleje i praktycznie całkowicie zanika z wiekiem.

Nasz organizm nie jest zdolny do samodzielnej produkcji własnego FGF, w związku z tym musi pozyskiwać go z pokarmu.

 

FGF jest niezbędne dla prawidłowego kształtowania organizmu.

W artykule opublikowanym w „Expert Journal” napisano, że pomimo  iż naukowcy wciąż nie wiedzą w jaki sposób działa FGF, jest oczywiste, że przyczynia się do nieprawdopodobnie  silnej regeneracji organizmu.

 

Wyjątkowością FGF jest to, że jest on w stanie tak „przekonfigurować” nasz mózg, który jest najważniejszym organem ludzkiego ciała, przyczyniając się tym samym do poprawy funkcjonowania mózgu i w rezultacie całego organizmu.

 

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) trafiając do organizmu kieruje substancje odżywcze do komórek macierzystych wspomagając naprawę uszkodzonych tkanek i organów naszego ciała.

Naprawia procesy regeneracyjne w każdej komórce Twojego ciała, wpływając na uzdrowienie z szerokiego zakresu schorzeń.

 

FGF:

 • Jest pomocny w tworzeniu komórek macierzystych oraz szybkim leczeniu mięśni i urazów.
 • FGF niszczy mutageny - zwłaszcza w chorobie Huntingtona i Alzheimera.
 • Zarządza współpracą wszystkich substancji: witamin, minerałów, aminokwasów w celu regeneracji organizmu.

 

Jedną z funkcji FGF jest łączenie neuronów w mózgu, co jest niezbędne przy takich schorzeniach jak:

 • demencja starcza,
 • choroba Alzheimera,
 • choroba Parkinsona,
 • autyzm,
 • schizofrenią,
 • osłabienie pamięci i koncentracji.

 

FGF pomaga również w szybkim:

 • odzyskaniu sprawności ruchowej,
 • poprawie wzroku,
 • likwidacji depresji,
 • normalizacjiciśnienia krwi,
 • zmniejszeniu bólu artretycznego stawów,
 • regeneracji tkanek.

 

Obecny w preparacie FGF może regulować również wiele innych procesów w organizmie. Wpływa na regeneracje narządów, eliminuje problemy natury psychicznej, problemy z pamięcią, przywraca mowę u ludzi po udarze mózgu  (zaczynają mówić w ciągu kilku tygodni).

 

FGF przeprogramowuje dorosłe komórki macierzyste i aminokwasy w Twoim ciele, tworząc w organizmie własne narzędzia do odbudowy, kierując je do obszarów, które potrzebują tego najbardziej. 

 

Osiągając cel, integrują się z narządami sprzyjając ich regeneracji.

 

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) jest  jak architekt projektu i kierownik podczas budowy, Instruuje pracowników noszących cegły, aby prawidłowo umieścili je tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

POPRZEDNI
Czym jest laminina
NASTĘPNY
Laminine Omega+++

Formularz kontaktowy

"Leczyć – oznacza zabierać z organizmu wszystko, co mu szkodzi, i dawać to, czego mu brakuje." - Hipokrates