STRONA GŁÓWNA O NAS Laminine LAMIDERM WSPÓŁPRACA Rozwój KONTAKT Strefa Partnera
Header Photo

Czym jest laminina

Swoją nazwę preparat LAMININE uzyskał między innym od cząsteczki białka o nazwie laminina. Laminina - cząsteczka białka w organizmie, znajdująca się w przestrzeni międzykomórkowej oraz w każdej innej substancji znajdującej się w komórkach. Każda najmniejsza komórka człowieka zawiera laminine.

 

Laminina składa się z trzech łańcuchów połączonych ze sobą za pomocą wiązań di-siarczkowych które układają się w kształt krzyża. Krzyż, heksagonalne, (Merkata) molekularne oraz komórkowe struktury tworzą podstawę strukturalną wszystkich ziemskich organizmów roślinnych i zwierzęcych.

 

Swymi trzema krótkimi "gałązkami", laminina „trzyma” inne podobne cząsteczki, tworząc swoisty fundament, natomiast dłuższą częścią łączy się z komórkami - faktycznie mocując w ten sposób organy do "podstawy". Laminina jest życiowo niezbędna, ponieważ praktycznie "skleja" wszystkie organy w jedno - ciało.

 

Za tym zjawiskiem stoją prawa kosmicznej matrycy i ukryta wiedza, niedostępna dla współczesnej nauki. Biorąc pod uwagę etap rozwoju naszej cywilizacji postępy w nauce, to kody dostępu, w najlepszym przypadku, otrzymamy dopiero pod koniec tego wieku.

 

Najważniejszym obszarem działania lamininy jest mózg oraz tkanki mięśniowe. Bez lamininy mózg nie funkcjonowałby prawidłowo.

Udowodniono, że dysfunkcje związane z brakiem odpowiedniej ilości lamininy w organizmie mogą prowadzić do wrodzonej dystrofii mięśniowej oraz przybierać postać podobną do starzenia się, co doprowadza do stanu zwanego "progerią".

 

Preparat Laminine wpływając na poziomy: fizyczny, mentalny i emocjonalny, podobnie jak cząstka białka pod nazwą laminina integruje cały nasz organizm w jedną całość.

POPRZEDNI
Historia Pochodzenia
NASTĘPNY
Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF)

Formularz kontaktowy

"Bóg ujawnia się w najdrobniejszej sprawie."- Pliniusz Młodszy